18. Chlapec u Inversnaid Falls

Autor: Robert Williams
(19.století)

Signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek a datace
Technika: olej na kartonu, datace: 1879
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm, rámování: pošk. 57 x 58 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:28 SEČ

Zbývá: 12d 3h 25m 30s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč