Růže

Autor: Václav Vozáb
(1948 Pardubice)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu, materiál: olej/tempera
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 51 x 60

Konec dražby: 08.11.2021 20:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč