Květiny ve váze

Autor: Karel Haloun
(1951 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 1977
Šířka: 20 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 43 x 30 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč