7. Babiččino podkroví

Autor: Klára Trnková
(1949 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl, datace: 1980
Šířka: 25 cm, výška: 28 cm, rámování: 28 x 23 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:03 SEČ

Zbývá: 5d 21h 35m 6s

Vyvolávací cena: 1 400 Kč