32. Zimní krajina
Autor: Karel Langer
(1903 Bruck an der Leitha, Rakousko - 1998 Olomouc)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 33 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 32 x 42,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč