Krajina

Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)

Technika: olej na kartonu, datace: 1942
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: 59 x 71 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč