117. Zorané pole
Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)
Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 32 x 53,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč