12. Dolina
Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)
signováno vpravo dole, paspartováno, zasklenoa rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 62 x 79 cm
Konec dražby: 29.11.2021 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč