Kubistické zátiší

Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)

signováno a datováno vpravo uprostřed, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1962
Šířka: 109 cm, výška: 39 cm, rámování: 46 x 115 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč