243. U chalupy
Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44 cm, výška: 34 cm, rámování: 57 x 66 cm
Konec dražby: 22.07.2020 22:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč