Letní krajina
Autor: Josef Vondráček
(1906 Zájezd u České Skalice - 1983 Česká Skalice)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 53,5 cm, rámování: 60 x 71 cm
Konec dražby: 16.08.2023 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč