Na kraji lesa

Autor: Jan Šonský
(1911 Roztoky u Jilemnice - 2001 Roztoky u Jilemnice)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1971
Šířka: 26 cm, výška: 28 cm, rámování: 46 x 42 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč