29. Kabinet
dvoudílný kabinet z masivního dřeva na stlačených kulových nohách
Datace: 19./19. století
Šířka: 112 cm, výška: 197 cm, hloubka: 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.02.2023 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč