Klanění

kvaš na kartonu v původním rámu, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 24,5 cm

Konec dražby: 11.12.2018 19:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč