29. Zátiší - R. Spitnik
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 25 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 32 x 57 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 15:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč