Mořské útesy

Autor: Alois Kohout
(1891 Praha - 1981 Los Angeles)

Signováno vpravo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 65,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 69,5 x 85 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč