Na jihu u moře

Autor: Alois Kohout
(1891 Praha - 1981 Los Angeles)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v galerijním rámu. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 93 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč