10. Krajina s krávami
Autor: Alfred Robert Quinton
(1853 Velká Británie - 1934)
Signováno a datováno vpravo dole, restaurováno
Technika: olej na plátně, datace: 1889
Šířka: 60 cm, výška: 41 cm, rámování: 58 x 78 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč