16. Doškový dům

Autor: Wilhelm Schütze
(1840 Německo - 1898)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 38 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:07 SEČ

Zbývá: 5d 20h 21m 33s

Vyvolávací cena: 1 600 Kč