155. Návrat z odpolední procházky
Autor: Jean Möhren
(1876 Born, Německo)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 48 cm, rámování: 60 x 50 cm
Konec dražby: 28.05.2023 16:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 080 Kč