25. Dívka která šije

Autor: Bertil Wahlberg
(1923 - 1980)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69 cm, výška: 33 cm, rámování: 89 x 53 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:12 SEČ

Zbývá: 5d 20h 46m 26s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč