200. Hlavy
Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)
signováno a číslováno 25/150 dole uprostřed, volný list v paspartě.
Technika: lept
Šířka: 14 cm, výška: 10 cm, rámování: 29,5 x 20,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč