27. Za starými mistry
Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)
lept s kresbou - kombinovanou technikou, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, Cysklus dialogy se starými mistry, Zpěvák s loutnou podle Caravaggia, opus 231
Technika: kombinovaná technika na kartonu, datace: 1982
Šířka: 52 cm, výška: 69 cm, rámování: 100 x 79 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 06.12.2017 18:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč