Magnolie a dívka

Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)

lept s kombinací kresbou pastelem, signováno a datováno vpravo dole, číslováno 1/1, paspartováno, zaskleno, opus 539
Technika: lept na kartonu, datace: 1996
Šířka: 31 cm, výška: 38 cm, rámování: 72 x 60 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 06.12.2017 18:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč