29. Kytice pro štěstí

Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)

varianta s kresbou 1/1, lept s kombinací kresbou pastelem, signováno uprostřed dole, číslováno 1/1, paspartováno, opus 397
Technika: lept na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 44 cm, rámování: 76 x 63 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 06.12.2017 18:31

Dosažená cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (17)

částkapříhoz
15 000 Kč6.12.2017 18:26:06
14 000 Kč6.12.2017 18:25:36 (limit 6.12.2017 18:24:37)
14 000 Kč6.12.2017 18:25:36
13 000 Kč6.12.2017 18:24:22
12 000 Kč6.12.2017 18:18:39
11 000 Kč6.12.2017 18:15:40
10 000 Kč6.12.2017 17:53:19
9 500 Kč6.12.2017 15:10:57
9 000 Kč6.12.2017 09:43:51
8 500 Kč5.12.2017 19:42:39
8 000 Kč5.12.2017 16:18:16
7 500 Kč5.12.2017 15:45:27
7 000 Kč5.12.2017 14:20:18
6 500 Kč5.12.2017 14:11:00
6 000 Kč5.12.2017 12:41:33