Kytice pro štěstí

Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)

varianta s kresbou 1/1, lept s kombinací kresbou pastelem, signováno uprostřed dole, číslováno 1/1, paspartováno, opus 397
Technika: lept na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 44 cm, rámování: 76 x 63 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 06.12.2017 18:31

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč