35. Ikaros
Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)
Signováno a číslováno 75/100 uprostřed dole, volný list.
Technika: lept
Šířka: 33 cm, výška: 50 cm, rámování: 65 x 47,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč