Malá hra pro 23 lidí

Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)

signováno dole uprostřed tužkou, zaskleno, zarámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1974
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 29,5 x 36,5

Konec dražby: 15.03.2023 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč