48. Včera? Dnes? Zítra?
Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)
Signováno a číslováno vlevo dole 53/100 tužkou i v tisku, volný list v paspartě.
Technika: serigrafie, datace: 1992
Šířka: 22,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 40 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč