48. Včera? Dnes? Zítra?

Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)

Signováno a číslováno vlevo dole 53/100 tužkou i v tisku, volný list v paspartě.
Technika: serigrafie, datace: 1992
Šířka: 22,5 cm, výška: 16 cm, rámování: 35 x 40 cm

Konec dražby: 07.03.2022 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč