67. Manipulace II.

Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)

signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept, datace: 1976
Šířka: 66,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 47,5 x 79 cm

Konec dražby: 12.08.2020 21:06 SELČ

Zbývá: 3d 22h 35m 21s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč