PF 82

Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)

nesignováno, dole přikreslená hlava z profilu
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.02.2020 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč