91. Hlavy
Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)
signováno, číslováno 200/200 vpravo dole, volně v paspartě
Technika: lept
Šířka: 10 cm, výška: 14,5 cm, rámování: volný list 21 x 14 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč