96. Hlava muže
Autor: Jiří Anderle
(1936 Pavlíkov)
Signováno dole uprostřed tužkou, číslováno 28/60, rámováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 22,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 53 x 37 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč