98. Na vysočině
Autor: Henry Robinson Hall
(1859 York, Anglie - 1927 Barrow-in-Furness, Anglie)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 30 cm, rámování: 51 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč