4. Fontainebleau - XL Formát
Autor: P. Manzoni
Signováno vlevo dole. Uprostřed dole na rámu jméno autora, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 57 cm, rámování: 77x101 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.01.2022 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč