Nahá žena

Autor: L. Flink

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 58 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 600 Kč