38. Cesta k moři
Autor: Ew. Hill
Signoiváno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 52,5 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč