Cesta k moři

Autor: Ew. Hill

Signoiváno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 52,5 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč