Měsíční noc nad Máchovým jezerem
Autor: Karel Zápeca
(1893 Luhačovice - 1975 Luhačovice)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 68 x 84 cm
Konec dražby: 15.05.2023 21:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč