Minaret
Autor: Karel Zápeca
(1893 Luhačovice - 1975 Luhačovice)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 15.05.2023 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč