V zahradách

Autor: Josef Dvořák
(1883 Kameničky - 1967 Kameničky)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 75 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč