217. Hodina tance
Autor: Otto Radnický
Signováno a datováno na reversu, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1920
Šířka: 53 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 69 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč