53. Portrét ženy
Autor: Josh Müller
Signováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 33 cm, rámování: pasparta 49 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 16.02.2023 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč