Tři rybáři

Autor: Roald Hansen
(1938 - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 56 x 73 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč