94. Tři rybáři
Autor: Roald Hansen
(1938 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 56 x 73 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč