Ze Slatiny

Autor: Jiří Votýpka
(1912 Tábor - 1972 Náchod)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 58 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč