123. Ctiborův mlýn
Autor: Jiří Votýpka
(1912 Tábor - 1972 Náchod)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kvaš, datace: 1943
Šířka: 30 cm, výška: 32 cm, rámování: 61 x 54 cm
Konec dražby: 08.11.2021 21:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč