Ctiborův mlýn

Autor: Jiří Votýpka
(1912 Tábor - 1972 Náchod)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kvaš, datace: 1943
Šířka: 30 cm, výška: 32 cm, rámování: 61 x 54 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč