183. Na konci města
Autor: Jiří Votýpka
(1912 Tábor - 1972 Náchod)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš, datace: 1944
Šířka: 39 cm, výška: 28 cm, rámování: 40 x 52 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 16.02.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat