Holčička s panenkou

Autor: Viktor Pirkhoff
(1875 - 1962)

signováno a datováno vlevo dole, zvlněné plátno
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 52 cm, výška: 62 cm, rámování: 65 x 55 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč