11. Vesnička v horách
Autor: Josef Dostalík
(.)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 76 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 91 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč