11. Vesnička v horách

Autor: Josef Dostalík
(.)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 76 cm, výška: 62 cm, rámování: 76 x 91 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:05 SEČ

Zbývá: 11d 3h 19m 25s

Vyvolávací cena: 3 300 Kč