Zimní pohádka

Autor: Josef Dostalík
(.)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1929
Šířka: 45 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 59 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč