23. Chalupa v podzimním lese
Autor: Josef Dostalík
(.)
Signováno vlevo dole pod rámem, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 86 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 99 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč