35. Léto v polích
Autor: Josef Dostalík
(.)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 71 cm, rámování: 86 x 116
Konec dražby: 12.04.2023 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč